Direktleveranser för energi, industri och sjöfart

Vårt rikstäckande nät av depåer och tankbilar gör att vi kan leverera produkter i hela Sverige för energi, industri och sjöfart. Kontakta din säljare redan idag.

Claes Hågard
Key Account Manager

claes.hagard@preem.se
010-450 11 92

 

 

 

 

Marko Markovic
Key Account Manager

marko.markovic@preem.se
010-450 13 60

 

 

 

 

Gabriella Håkansson
Key Account Manager

gabriella.hakansson@preem.se
010-450 14 33

 

 

 

 

Mats O Larsson
Key Account Manager

mats.o.larsson@preem.se
010-450 18 44

 

 

 

 

Johan Holmsten
Key Account Manager

johan.holmsten@preem.se
010-450 18 52

 

 

 

 

Mikael Samuelsson
Key Account Manager

mikael.samuelsson@preem.se
010-450 18 23

 

 

 

 

Nils Vinneby
Key Account Manager Marin

bunkers@preem.se; nils.Vinneby@preem.se
010-450 10 43

 

 

 

 

Peter Gahlin
Key Account Manager Marin

bunkers@preem.se; peter.gahlin@preem.se
010-450 18 29

 

 

 

 

Patrik Johansson
Försäljningschef

patrik.johansson@preem.se
010-450 18 14

 

 

 

 

Johan Rådh
Affärsstöd

Johan.Radh@preem.se
010-450 14 13

 

 

 

 

Lena Nilsson
Affärsstöd

lena.nilsson@preem.se
010-450 12 54

Energi, industri & sjöfart

Vi levererar eldningsolja, drivmedel och smörjmedel för tung trafik, industri och sjöfart. Hos oss på Preem har du en enda kontakt.